Hakkımızda

Bir toplumun çağdaşlaşması ve ilerleyebilmesi eğitim ile doğrudan alakalıdır. Şüphesiz ki eğitim denildiğinde akla ilk gelen ders aracı, kitaplardır. Çünkü kitap, öğretmenin sözlü anlatımını tamamlayan ve pekiştiren araçlardan biridir. Eğitimde bu kadar önemli yere sahip olan bir araç, ancak alanında yetkin kişiler tarafından hazırlandığında etkisini gösterebilir.

NETBİL YAYINCILIK eğitimde kitabın önemini bilen, bilgiyi net olarak verebilmeyi başaran, alanında uzman güçlü öğretim kadrosuyla, 2011 yılının Ağustos ayında eğitim yayıncılığı çalışmalarına başlamıştır. Netbil Yayıncılığın temel hedefi, ülkemizin geleceği olan çocuklar ve onları eğiten öğretmenler için dersin tamamlayıcısı olan kitaplar hazırlayarak yayıncılık alanındaki ihtiyaç ve eksiklikleri tamamlamaktır.

Bu hedef doğrultusunda NETBİL YAYINCILIK tarafından Türkiye’nin tüm bölgelerindeki öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçları tespit edilmiş ve elde edilen veriler doğrultusunda yayınlarımızın hazırlık sürecine geçilmiştir. Yayınlarımızın hazırlık aşamasında, alanlarında tecrübeli eğitmenler, tasarımcılar, grafikerler ve ressamlarla çalışılmaktadır. Kullandığımız her mürekkebin milyonlarca öğrenciyi desteklemesini diler, tüm öğretmenlerimize ve eğitim camiasına başarılar dileriz.